Leírás
Használható grániton, márványon, gránit és márvány polírozásnál, mint ön-polírozó, színfokozó, lágyító a márvány élek, lekerekített élek védelmére és polírozására.
Speciális folyékony polírozó, minden kőanyag színének polírozására és színének javítására, védi és polírozza a felületet. Nagyon vékony (fényes és átlátszó) védőréteget képez, amely nem reped, nem változtatja meg a színét, nem sárgul.
Nem alkalmas gyalogos felületeken való használatra.
1 liter termék körülbelül 20-30 négyzetméter felület kezelésére elegendő az anyag felszívódásától függően.
Felhasználás: A felület legyen tiszta és száraz. A foltokat, penészgombákat, kérgeket vágjuk le, különben nehezebb lesz eltávolítani. Az alkalmazás ronggyal, ecsettel, hengerrel vagy szórópisztollyal történhet. Javasoljuk, hogy amennyiben lehetséges, a terméket közvetlenül a polírozandó felületre ruhával, ronggyal vigyük fel.
Termékhez oktató videó megtekinthető ide kattintva.
Elérhető kiszerelés: 750ml, 4, 20 liter
Vélemények
Paraméterek
Minimum rendelhető mennyiség (A termékből minimálisan rendelhető darabszám) | 1db |
Felhasználási Terület (Milyan anyagokon használható a termék) | Kő, Gránit, Márvány |
Állag | Folyékony |